Кошик
Немає відгуків, додати
Granitka +380957778870
+38095-777-88-70
+38097-777-88-70
+38073-777-88-70

Особливості гранітного каменю

Особливості гранітного каменю

Граніт – камінь, який відрізняється не тільки природною красотою, але і довговічністю. Це один з найміцніших будівельних матеріалів, який має широку сферу застосування. Він використовується у промисловому, гідротехнічному, цивільному та приватному будівництві. Ще одна сфера застосування цього мінералу – виробництво пам’ятників. Зроблені з граніту надгробки здатні простояти декілька сторіч, не втративши свій первозданний вигляд.

Чому саме цей мінерал?

Найвигідніше придбати граніт в Закарпатті можна в компанії Granitka, яка входить до  числа найбільших виробників ритуальних пам’ятників та меморіальних комплексів у цьому регіоні України. Наші клієнти віддають перевагу виробам з цього матеріалу, що зумовлено такими його перевагами:

 • низький рівень вологопоглинання;
 • висока теплопровідність та стійкість до низьких та високих температур;
 • висока щільність та стійкість до механічних пошкоджень;
 • поверхня не стирається з часом, завдяки чому надписи на гравіювання не зникають впродовж десятиліть;
 • не потребує регулярного та складного догляду;
 • не пошкоджується під дією абразивних речовин;
 • велика кількість різних відтінків, що дозволяє реалізувати любі творчі задуми;
 • екологічний та безпечний для людини – природний радіаційний рівень мінералу відноситься до першого класу.

Також слід зазначити, що з граніту можуть бути виготовлені не тільки надгробні пам’ятники, а й огорожі, барельєфи, скульптури та інші вироби на цвинтарі.

Різновиди граніту

Граніт, ціна якого вигідно відрізняється від того ж мармуру, має декілька різновидів, кожен зі своїми особливостями. Ця гірська кристалічна порода має у своєму складі польовий шпат, слюду і кварц, а її утворення відбулося, в основному, в результаті охолодження і затвердіння розплавленої магми. Колір каменю залежить від кількості польового шпату. Різні типи кристалічної структури граніту визначать різноманітність його видів. Загалом його поділяють на крупнозернистий, середньозернистий та дрібнозернистий.

Габро граніт та його особливості

граніт габро прикладГабро граніт – даний різновид мінералу який коштує дорожче і має деякі унікальні властивості. До таких властивостей можна віднести:

 • яскравий, насичений і по-справжньому унікальний колір – досвідчені фахівці сходяться в тому, що по своїй естетиці матеріал перевершує більшість аналогів;
 • максимальну міцність – у порівнянні зі звичайним гранітом, габро здатен витримувати сильніші удари;
 • стійкість до температурних перепадів та інших негативних факторів – термін служби в середньому на 20 років більше, аніж у звичайних гранітних пам’ятників (перші ознаки того, що матеріал починає втрачати свої властивості, з'являються лише через 150 років після створення надгробки).

Враховуючи вищезазначене, віддати перевагу такому різновиду граніту можна з огляду на його бездоганний колір та довговічність.

Покостівка граніт – в чому його особливості?

Покостівка граніт веде своє найменування від назви родовища в Житомирській області, – села Покостівка, де і залягають брили цього сірого каменю, який вважається найкрасивішим сірим гранітом в Україні. Його основними відмінностями являються висока чіткість малюнку текстури і плямисте світло-сіре забарвлення, яке дало мінералу другу назву – Ukraine Grey. Пласти породи залягають таким чином, що їх можна добувати величезними монолітними блоками, а це дає ще одну перевагу – унікальність.покостівський граніт

Також слід зазначити, що Покостівський граніт відрізняється від червоних порід по таким показникам, як питома щільність, міцність і вологостійкість. Це робить матеріал для пам’ятників дуже довговічним, а насичений колір не втрачається під дією природних явищ та опадів – вітру, снігу, дощу, тощо. Попри вищезазначене, брили цього мінерал чудово піддаються термообробці яка дозволяє уникнути ковзання на горизонтальних поверхнях. Також їх можна полірувати, створюючи практично дзеркальну поверхню.

Граніт Маславка – виробник, переваги та відмінності

граніт маславкаГраніт Маславка, виробник якого знаходиться в с. Суха Воля, Володарськ-Волинського району Житомирської області. Даний вид граніту має середньозернисту структуру і дуже привабливий відтінок, який варіюється між оливковим і зеленим кольором. сірими, Також в ньому можуть бути присутні сірі, чорні, а іноді і жовтуваті вкраплення.

Граніт лабрадорит – незвична структура та оригінальний колір

Граніт лабрадорит – відрізняється  темно-сірим кольором з неоднорідною структурою, в якій є вкраплення прожилок зеленого і жовтого кольору або плями «блакитні очі», утворені завдяки наявності в структурі кристалів олівіну. Мінерал видобувається в с. Осникі, Житомирської області. При видобуванні цього сорту застосовують не стандартний вибуховий спосіб, а високотехнологічне закордонне обладнання. Це суттєво знижує вірогідність виникнення мікротріщин та дозволяє видобувати цільні блоки великих розмірів і правильної форми.граніт лабрадорит

Особливості та ціна граніту ТОК

Ціна граніту ТОК, який йменується так від назви сел. Ток Дніпропетровської області, значно не відрізняється від ціни інших сортів цього мінералу, з якого можна замовити пам’ятники в нашій компанії. Камінь дрібнозернистий, коричневого кольору (іноді червоно-коричневий), з темними вкрапленнями маленького розміру, рівномірно розподіленими по всій його площі. Ці вкраплення створюють ефект мозаїки, характерний тільки для даного сорту граніту.граніт ток

Що собою представляє камінь граніт капуста?

Камінь граніт капуста – це крупнозернистий за своєю структурою мінерал яскраво-червоного кольору з великими чорними вкрапленнями. У народі має назву «Капуста», а на міжнародному ринку представлений, як одна з найвідоміших марок граніту Rosso Santiago. Для збереження крапчато-плямистостого малюнку при виготовленні надгробків, наші спеці дотримуватися певного напряму його розрізання та використовують для цього спеціальну технологію.

Василівка граніт – ще один різновид

Василівка граніт – сорт, для якого характерне прекрасне та незвичне поєднання коричневого та зеленого кольорів. Мінерал має середньозернисту структуру і видобувається в с. Кам’яна гора, Житомирської області. Даний вид граніту користується величезною популярністю, в основному, завдяки своїм декоративним властивостям.

Ключові відмінності, які має камінь Лезнік

Камінь Лезнік – його видобуток проводиться в кар'єрі Лезниківського родовища. Камінь загалом має червоний колір, але він характеризується широкою палітрою відтінків – від темно-коричневого до майже малиновому (за рахунок цього він отримав комерційну назву Maple Red). Окрім цього мінерал є найміцнішим з усіх червоних гранітів. Він стійкий до стирання та пошкоджень механічного характеру.граніт лезнік

Якщо вам потрібен високоякісний граніт, купити його можна в компанії Granitka. Для того щоб зв’язатися з нашим менеджером, зателефонуйте за одним з номерів, що зазначені на нашому сайті, або напишіть нам у меседжері. Ми завжди допоможемо вам з вибором форми, відтінку, розміру та інших параметрів, а наші кваліфіковані майстри виготовлять гранітний пам’ятник з урахуванням усіх ваших побажань.